Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Овальні Акваріуми

У цьому розділі представлений асортимент овальних акваріумів з силікатного скла с Єврокромкою і в різних обсягах.

Наші овальні акваріуми - це стильний та якісний акваріум від українського виробника. Акваріуми виготовлені з високоякісного полірованого скла та міцного силіконового герметика. Кромки та торці акваріумів ретельно оброблені та відполіровані на спеціальному склообробному устаткуванні.

Фронтальне скло цих акваріумів має овальну форму, завдяки чому створюється панорамний вигляд. Ці акваріуми нарівні з прямокутними прославилися естетикою та надійністю, яку неодмінно оцінять усі, хто матиме можливість оцінити красу добре оформленого овального акваріума.

Вибираючи акваріум потрібно задуматися не тільки про дизайн або стилістику акваріума, а так само необхідно подбати про затишок ваших вихованців. Обов'язково враховуйте кількість вихованців, які будуть там знаходиться, що не було б перенаселення. Акваріум потрібно завжди утримувати в чистоті та порядку, акваріум такої форми дуже легко мити.

Хороший домашній акваріум завжди радуватиме око, і може гармонувати з будь-яким інтер'єром. Завдяки своїй класичній формі, такий акваріум буде чудово виглядати в будь-якому куточку вашого будинку і зробить його більш затишним і індивідуальним. Хороший акваріум неодмінно буде створювати комфорт та затишок у вашому будинку.

 Для уникнення утворення тріщин або поломки,  акваріум повинен бути встановлений на абсолютно рівну поверхню. Під дно необхідно прокласти поліпропіленовий килимок-підкладку.

  • Стильний дизайн.
  • Компактні розміри.
  • Якісне скло.
  • Якісна обробка торців акваріума.
  • Довговічний та недорогий.

Немає товарів

Вгору