Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Прямокутні Акваріуми

У цьому розділі представлений асортимент прямокутних акваріумів з силікатного скла с Єврокромкою і в різних обсягах.

Наші прямокутні акваріуми - це стильний і якісний акваріум від українського виробника. Акваріуми виготовлені з високоякісного полірованого скла міцного силіконового герметика. Кромки та торці акваріумів ретельно оброблені та відполіровані на спеціальному склообробному устаткуванні.

Більшість людей вибирають прямокутні акваріуми, тому що вони поєднують у собі простоту і класику акваріумістики. Ці акваріуми будуть гарно виглядати у будь-якому приміщенні.

Вибираючи акваріум потрібно задуматися не тільки про дизайн або стилістику акваріума, а так само необхідно подбати про затишок ваших вихованців. Обов'язково враховуйте кількість вихованців, які будуть там знаходиться, що не було б перенаселення. Акваріум потрібно завжди утримувати в чистоті та порядку, акваріум такої форми дуже легко мити.

Хороший домашній акваріум завжди радуватиме око, і може гармонувати з будь-яким інтер'єром. Завдяки своїй класичній формі, такий акваріум буде чудово виглядати в будь-якому куточку вашого будинку і зробить його більш затишним і індивідуальним. Хороший акваріум неодмінно буде створювати комфорт та затишок у вашому будинку.

 Для уникнення утворення тріщин або поломки,  акваріум повинен бути встановлений на абсолютно рівну поверхню. Під дно необхідно прокласти поліпропіленовий килимок-підкладку.

  • Стильний дизайн.
  • Компактні розміри.
  • Якісне скло.
  • Якісна обробка торців акваріума.
  • Довговічний та недорогий.

Немає товарів

Вгору